V létě zažiješ směsici programových prostředků namíchaných do pestré palety. Víkend uběhne a ty zjistíš, že si od barev, od bláta a v propoceném tričku. Vnitřně klidný a odpočatý s dávkou energie pro cokoliv, co tě může potkat. Když budeš vzpomínat, určitě se objeví slova jako výzva, blízkost, hranice a hloubka.

Bude to akční víkend!

Na podzim s tebou počítáme jako se zkušeným účastníkem. Proto se ponoříme hlouběji a zážitek bude intenzivnější výzvou pro tělo i ducha. A to nejen proto, že nás bude, doufejme, obklopovat usínající zchladlá příroda.

Víc neprozradíme... v každém kurzu musí zůstat prvek tajemnství a dobrodružství.

3. díl a zároveň 1. metodické setkání nabídne metodické reflexe obou zážitkových dílů, přípravy vlastních krátkých her i s herní reflexí a teoretické bloky (principy zážitkové pedagogiky, řízení rizika, hra, práce se skupinou, dramaturgie) definující zážitkovou pedagogiku.

V blocích nemusíme příliš teoretizovat, vycházíme z vlastních zážitků z předešlých kurzů.


Druhé metodické setkání je velké finále. Týmy zde připravují delší programové úseky, zapracovávají všechny aspekty dobré zážitkové praxe. Na hraní si seženeme nové herní účastníky (testovací králíky) a na nich vyzkoušíme nabyté dovednosti... to vše pod supervizí :)

Pro zájemce je pak možnost podílet se na tvorbě absoluventsého projektu.


Tak pohlavě do toho...

...my Tě jistíme :)